• Uzmanies, kur liec kāju! (Priekšmetstunda)


  • Nepieciešams: 12 olas; 1 plēvi; 2 aizsegus acīm (šalles); papīra dvieļus; 2 brīvprātīgos sacensību dalībniekus Sagatavošanās darbi: Plēvi novieto klases priekšpusē (zem skatuves). Izliec olas pa visu plēves laukumu. 

   Apraksts: seko sirds balsij – sirdsapziņai 

   1. Pirmais sacensību dalībnieks dodas pāri plēves laukuma bez kādas palīdzības no klātesošo puses. (Skolotājs var pat tīšuprāt nolikt olu sacensību dalībnieka priekšā, lai bērns uz tās uzkāptu.)
     
   2. Otrais sacensību dalībnieks iet pāri plēves laukumam ar skolotāja mutisko instrukciju palīdzību. (Skolotājs palīdz bērnam neiekāpt saplēstajās olās un neuzkāpt uz veselām olām.)

   Stundas pielietojums dzīvē: 
   Mums dzīvē stāv priekšā dažādas grūtības. Debesu Tēvs mūs ļoti mīl un rūpējas par mums. Tāpēc Viņš ir sagādājis veidu, kā mēs varam pasargāt sevi no “notašķīšanās” (aptraipīšanās). Neviens nav pasargāts no tā, ka ar viņu var notikt slikta lieta. Visādas lietas mēdz notikt dzīvē, bet mēs varam izvairīties no sirds “notaisīšanas”, ja sekojam savai sirds balsij - sirdsapziņai, jo tā mums pateiks priekšā, kur spert nākamo soli. 

   Ja mēs cenšamies iet paši uz savu galvu, uz "dullo", tad var sanākt diezgan netīrs gājiens. Kā redzi, ja mēs klausām sirdsapziņas balsij un paklausām tai, tad varam izvairīties no “jēlu olu peļķēm” un reizēm apiet grūtībām pat apkārt.
 

PHP Errors:


Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time, Line 2021 of /var/www/clients/client0/web5/web/class2.php
Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(e107_languages/index.html/index.html.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/clients/client0/web5/web:/var/www/clients/client0/web5/private:/var/www/clients/client0/web5/tmp:/var/www/svetdienskola.lv/web:/srv/www/svetdienskola.lv/web:/usr/share/php5:/usr/share/php:/tmp:/usr/share/phpmyadmin:/etc/phpmyadmin:/var/lib/phpmyadmin:/dev/random:/dev/urandom), Line 329 of /var/www/clients/client0/web5/web/e107_handlers/language_class.php
Warning: Creating default object from empty value, Line 23 of /var/www/clients/client0/web5/web/e107_handlers/shortcode_handler.php