• Lai top gaisma! (Altāra Laiks)

Lai top gaisma!
      Nepieciešams: kabatas lukturītis, kuram var izņemt baterijas un pēc tam ielikt atpakaļ.

1. Ieslēdz kabatas lukturīti bez baterijām. Noskaidro, ka tas nedarbojas.
      2. Tad ieliec baterijas un pārliecinies, ka tas iet. Uzsver, ka saskaņā ar instrukcijām, tev vajag ielikt baterijas, ieslēgt un tad lukturītis darbosies.
      3. Ja ievēro instrukcijas un dara visu tā, kā tur rakstīts, tad lukturītis darbosies tam paredzētajā veidā.

Stunda:
      1.Tāpat kā kabatas lukturītim ir instrukcijas, kuras ievērojot, mēs varam to lietot kā apgaismojumu, arī mūsu dzīvei ir dotas instrukcijas, kuras palīdz mūsu dzīvei būt “gaišai”.
      2. Dievs mums dod labas instrukcijas, kuras palīdz mums pieņemt labus lēmumus un saņemt svētības savā dzīvē – Viņš palīdzēs mūsu dzīvēm “izdoties” vislabāk.
      3. Ja mēs neieklausāmies Viņa instrukcijās, tad pieņemsim sliktus lēmumus un mūsu dzīvēs būs vilšanās brīži- nenotiks tā, kā bijām vēlējušies.

Ko darīt:
      1. Katru dienu dažas minūtes pēc lūgšanas ieklausies Dievā. Tagad mēs darīsim to pašu, lai tu zini, kā to darīt. (Tu vari uzlikt CD ar kādu dziesmu vai vienkārši klausīties mūziku.)
      2. Aizver acis un “ieklausies” sirds cilvēkā.
      3. Pavaicā, ko bērni “dzird sirds cilvēkā”.
      4. Tā bērni mācās “apklust” Dieva priekšā.
      5. Iedrošini bērnus to darīt arī mājās.

PHP Errors:

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time, Line 2021 of /var/www/clients/client0/web5/web/class2.php
Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(e107_languages/index.html/index.html.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/clients/client0/web5/web:/var/www/clients/client0/web5/private:/var/www/clients/client0/web5/tmp:/var/www/svetdienskola.lv/web:/srv/www/svetdienskola.lv/web:/usr/share/php5:/usr/share/php:/tmp:/usr/share/phpmyadmin:/etc/phpmyadmin:/var/lib/phpmyadmin:/dev/random:/dev/urandom), Line 329 of /var/www/clients/client0/web5/web/e107_handlers/language_class.php
Warning: Creating default object from empty value, Line 23 of /var/www/clients/client0/web5/web/e107_handlers/shortcode_handler.php