• PowerClubs - SpēkaKlubi (KIMI Latvia)


  • powerclub_lv_mini.jpg
    

   KAS IR PowerClubs vai SpēkaKlubi?

   “SpēkaKlubi” (angliski - PowerClubs) ir unikāla kalpošana, kura "Kids In Ministry International" (saīsinājumā - KIMI) uzraudzībā darbojas visā pasaulē. Šobrīd “SpēkaKlubi” ir 21 valstī, sešos kontinentos. Ir 5000+ “SpēkaKlubu”, kurus ik nedēļu apmeklē ap 35 000 zēnu un meiteņu visā pasaulē. 

   “SpēkaKluba” mērķis 
   ir gādāt par vidi, kurā bērni var apgūt sekojošo: 

   1.) dzirdēt Evaņģēliju
   2.) būt piepildīti ar Svēto Garu
   3.) mācīties darboties Dieva pārdabiskajā spēkā
   4.) mācīties dzirdēt un paklausīt Dieva balsij
   5.) dziedināt slimos
   6.) darboties 9 Gara dāvanās
   7.) radikāli pielūgt
   8.) apgūt efektīvu lūgšanas prasmi
   9.) kalpot ar zīmēm un brīnumiem
   10.) regulāri piedzīvot Dieva klātbūtni.

   “SpēkaKluba” redzējuma pamatā ir sagatavot bērnus lai viņi jau mazotnē var būt Dieva armijas karavīri, negaidot brīdi, kad būs sasnieguši pusaudža vai pieauguša cilvēka vecumu. Šie ir augsti un cēli mērķi jebkurai bērnu kalpošanai. 

   Kaut arī ne visi “SpēkaKlubi” sasniedz visu augstāk minēto, (daudziem šo mērķu realizēšanai nepieciešami daudzi gadi) tas tik un tā vienmēr būs “SpēkaKluba” mērķis sasniegt pēc iespējas vairāk no tā, kas minēts augstāk. Mūsu mērķis ir bērnus “ievest garīgajā dzīvē” pirms viņi sasniedz pusaudža vecumu, cik vien maksimāli tas ir iespējams.

   KAS TĀ PAR APMĀCĪBU?

   "SpēkaKlubu" apmācība ir paredzēta gan vecākiem, gan topošajiem bērnu kalpošanas palīgiem un/vai SpēkaKluba uzsācējiem. Apmācība sastāv no 17 sesijām. Katra sesija ilgst aptuveni 1 stundu.

   Iekļautās tēmas:

   1. Draudze un tās bērnu novērtēšana
   2. Ko mācīt bērniem un kāpēc?
   3. Patiesa bērnu apmācīšana & mācekļu veidošana
   4. Bērni kā misijas lauks
   5. SpēkaKlubi: bērnu draudžu veidošana
   6. Bērni & Svētais Gars
   7. Saiešanas Telts paraugmodelis bērnu kalpošanā
   8. Kā aizsniegt bērna sirdi ar spēlēm
   9. Tev būs vadīt Priekšmetstundas
   10. Altāra laiks kā mākslas izpausme
   11. Radošs drāmas pielietojums
   12. Bērnu & pielūgsmes izprašana
   13. Kā pielietot KIMI stundu plānus
   14. Disciplīna var būt jautra
   15. Kā uzsākt “SpēkaKlubu”Kādēļ “SpēkaKlubs” ir īpašs?
   16. Bērnu Aizsardzības Likumi
   17. Kā Ātri Iemācīt Bērniem Bībeles Pantus

   Bērnu kalpošanu ir daudz, bet “SpēkaKlubi” atšķiras ar trīs īpašībām. Tie ir radīti, liekot uzsvaru uz Dieva pārdabisko spēku. Tiem ir 3 pamatvērtības un to darbība balstās uz Saiešanas Telts principiem.

   Mūsu 3 pamatvērtības:

   1. Dieva Vārds
   Mācīt bērniem “gaļu” un dziļākas Dieva Vārda patiesības, nevis tikai Bībeles stāstus vai bībelisku doktrīnu pamatus.

   2. Sagatavošana kalpošanai
   Sagatavot bērnus kalpošanas darbam, darot viņus par aktīviem, garīgi funkcionējošiem Kristus miesas locekļiem.

   3. Dieva klātbūtne
   Radīt atmosfēru un iespējas, kur bērni regulāri, katru nedēļu, var piedzīvot Dieva klātbūtni.Katra “SpēkaKluba” stunda sniedz bērniem dziļākas Dieva Vārda patiesības. Tas tiek darīts ar “Kids In Ministry International” mācību plānu palīdzību. Katram bērnam māca dzirdēt Dieva balsi, dziedināt slimos, kļūt par lūgšanu karavīriem un aizlūdzējiem, dalīties savā ticībā un darboties Gara dāvanās. Citiem vārdiem sakot, viņus rosina darboties ticīgo kalpošanas darbā, saskaņā ar Mateja ev. 28:19-20, Marka ev. 16:15-16 un Apustuļu darbu 2:16-17.

   17.jpg

   Saiešanas Telts Princips bērnu kalpošanas sapulcēm:

   Mūsu galvenais kalpošanas mērķis ir katru nedēļu vest bērnus Dieva klātbūtnē. Mēs to darām, izmantojot Vecās Derības Saiešanas Telts Principu (Ārējais Pagalms, Iekšējais Pagalms, Vissvētākā Vieta). Ar fizisku spēļu un mūzikas palīdzību mēs bērnus vedam no Ārējā Pagalma uz Iekšējo Pagalmu, kurā bērnu prāti ir nodarbināti ar Dieva Vārda patiesību apgūšanu, virzot līdz Vissvētākajai Vietai, kur Svētais Gars var kalpot viņu sirdīm un garam. Šis unikālais modelis ir spēcīgu kombināciju apvienojums, kurš kalpo bērna garam, dvēselei un miesai.

   template.jpg
 

PHP Errors:


Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time, Line 2021 of /var/www/clients/client0/web5/web/class2.php
Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(e107_languages/index.html/index.html.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/clients/client0/web5/web:/var/www/clients/client0/web5/private:/var/www/clients/client0/web5/tmp:/var/www/svetdienskola.lv/web:/srv/www/svetdienskola.lv/web:/usr/share/php5:/usr/share/php:/tmp:/usr/share/phpmyadmin:/etc/phpmyadmin:/var/lib/phpmyadmin:/dev/random:/dev/urandom), Line 329 of /var/www/clients/client0/web5/web/e107_handlers/language_class.php
Warning: Creating default object from empty value, Line 23 of /var/www/clients/client0/web5/web/e107_handlers/shortcode_handler.php