• Mācību Materiāli (KIMI Latvia)


  • Šobrīd latviešu valodā ir iztulkoti 2 pirmie Kids in Ministry International (KIMI) materiāli. Pagājušajos Ziemassvētkos pulkam pievienojās arī pirmā bērnu grāmatiņa "Avijas & Dieva Piedzīvojumi".
    
   Vispirms iepazīstināšanu ar pirmo mācību plānu "Mūsu Apbrīnojamais Dievs". Tas ir mācību plāns, ar kuru ieteiktu sākt. 
    
    cover5-394x500.jpg
    
   Te būs īss apraksts par šo mācību plānu:

   "Pētījumi rāda, ka šī ir pirmā paaudze Amerikas vēsturē, kura nav uzaugusi pēc judaisma-kristiešu filozofijas. Par viņiem runā kā par lielākajiem bībeliskajiem analfabētiem, kādi vien bijuši mūsu tautas vēsturē. Viņi pavisam maz zina par to, kas ir MŪSU APBRĪNOJAMAIS DIEVS.

   Plurālisms (dažādu reliģiju un ticību sajaukšana un viņu visu uzskatīšana par vienlīdz patiesām un vienādām) ir iebrucis mūsu sabiedrībā visos iespējamos veidos. Mēs vairs nevaram droši sacīt, ka runājam par vienu un to pašu Dievu. Te jāmin arī fakts, ka šai paaudzei piemīt visniecīgākās Bībeles pamatzināšanas, kādas jebkad konstatētas šajā tautā.

   "MŪSU APBRĪNOJAMAIS DIEVS" ir plašs pētījums, kurā uzdots jautājums: "Kurš ir Dievs?" Tā ir pamatmācība par trīs personām, Kuras kopīgi ir Dievs (Trīsvienība). Turklāt tu mācīsi par glābšanu, Svētā Gara kristību, Vakarēdienu un ūdenskristībām. Nobeigumā padziļināti apskatīsim, kā esam radīti pēc Dieva līdzības- gars, dvēsele un ķermenis.

   Stundu tēmas:

   1. Visaugstākais Dievs
   2. Dieva Labestība
   3. Dieva Taisnīgums
   4. Noslēpums Trīs Vienā
   5. Dievs Tēvs
   6. Dievs Dēls
   7. Jēzus, Mūsu Glābējs
   8. Jēzus- Ceļš, Patiesība& Dzīvība
   9. Jēzus- Dzīvais Vārds
   10. Sekot Jēzus Piemēram- Ūdens Kristība
   11. Dievs Svētais Gars
   12. Būt piepildītam Ar Svēto Garu
   13. Kas Ir Mēles/Valodas?
   14. Radīti Dieva Līdzībā
   15. Mūsu Iekšējais Cilvēks (Gars)
   16. Atjaunoties Prātā (Dvēsele)
   17. Dieva Templis (Ķermenis/Miesa)

   Šo mācību plānu pasniedzām arī mūsu draudzē. Esam ievērojuši būtiskas atšķirības bērnu garīgajā izaugsmē. Daudzi bērni ir pieņēmuši Jēzu par savas dzīves Kungu un Glābēju, citi, savukārt, izvēlējušies atkārtoti veltīt savu dzīvi kalpošanai Kungam. Vienreiz pat kāds tētis pienāca pie manis un izbrīnīti jautāja, par ko esam mācījuši todien bērnu draudzē. Viņš jau pēc bērnu draudzes sapulces bija pamanījis, ka kaut kas viņa bērna attieksmē un uzvedībā ir mainījies. Vismaz puse mūsu bērnu draudzes bērnu ir saņēmuši Svētā Gara kristību ar runāšanu mēlēs. Vairāki bērni pēc tēmas par ūdenskristību nozīmi, izvēlējās par labu šim nozīmīgajam lēmumam. Kad jautāju kāpēc viena meitenīte to dara, viņa man ļoti skaidri atbildēja: "Jo es vēlos sākt jaunu dzīvi garā!" (Zināju, ka tieši par to esam runājuši bērnu draudzē, tātad Dieva Vārds ir darbojies viņas sirdī!) Un es šeit neuzskaitu daudzās dziedināšanas, atbildētās lūgšanas un pārmaiņas bērnu attieksmē un uzvedībā, kuras esmu pamanījusi šī pusgada laikā...

   Vēlies saņemt bezmaksas paraudziņu? Atsūti man vēstuli uz e-pastu: 
   kimi_epasts.jpg
   Es izsūtīšu uz iesniegto e-pastu digitālo versiju 4. stundai "Noslēpums: Trīs Vienā" pilnīgi bez maksas!!!

   Otrais mācību plāns saucas "Dzirdēt Dieva Balsi". 

   Mācību plāna "Dzirdēt Dieva Balsi" 13 stundas palīdzēs bērniem saprast, kad un kā Dievs  ar viņiem sarunājas, kā arī Svētā Gara lomu vadīt bērnus visā patiesībā.
   cover_hgv-front-385x500.jpg
   Glābšana un Svētā Gara kristība ir ļoti svarīgas pamatpatiesības. Bet ne mazāk svarīgi ir iepazīt Dieva balsi un kā vadīties no Viņa Gara.

   Prasme būt vadītam no Dieva Gara ir galvenais pareizu lēmumu pieņemšanas pamats. Šajā bīstamajā un apjukumu radošajā pasaulē var būt brīži, kad šīs svarīgās atziņas spēs izglābt bērna dzīvību. Jēzus sacīja, ka " Manas avis pazīst Manu balsi". Bet bieži vien "jēriņiem" neiemācam, kā Viņa balsi dzirdēt un pazīt. Šis mācību plāns ietvers gan pamatpatiesības, gan dziļākas tēmas, kā piemēram, pravietiskos sapņus, redzējumus un to tulkošanu saskaņā ar Dieva Vārdu.

   Mēs kopīgi redzēsim, kā Joēla 3:1-2 piepildīsies mūsu acu priekšā, jo "jūsu dēli un meitas pravietos". Tik pat svarīgi ir, lai viņi prot atšķirt velna viltojumus pārdabiskās sfēras jomā.

   Stundu tēmas:

   *Miesīgais cilvēks & Garīgais Cilvēks

   * Dievam ir maza, klusa balss
   * Sarkanā gaisma, zaļā gaisma
   * Mūs vada Dieva miers
   * Gara magnētiskā vilkme
   * Viņa Vārds ir gaišums uz mūsu ceļiem
   * Jaunekļi redzēs redzējumus
   * Sapņos sapņus
   * Sapņu un redzējumu tulkošana
   * Izsacītais Dieva Vārds
   * Eņģeļu apciemojumi un transi
   * Ienaidnieka Viltojums

   Ja vēlies saņemt bezmaksas paraugu- stundiņu, raksti man uz
    kimi_epasts.jpg
   Es izsūtīšu digitālu versiju 1. stundai "Fiziskā Pasaule & Garīgā Pasaule" uz norādīto e-pastu.

   Pavasara beigās būs iztulkots arī trešais mācību plāns "Lūgšana"

   “LŪGŠANA”
   (Sarakstījusi: Angie Clark)

   cover_p101-small-400x500.jpg

   Par mācību plānu:

   Iemācīt bērniem lūgt ir viens no mūsu galvenajiem uzdevumiem.

   Te es nedomāju par bērnišķīgajām lūgšanām vai dzejoļiem, kuras bērns prot noskaitīt pirms gulētiešanas vai ēdienreizes. Bērniem vajadzīgs iemācīties lūgt tā, kā to darīja Jēzus. Bērniem var iemācīt dzīvi izmainošas, Svētā Gara iedvesmotas lūgšanas, kuras izmaina garīgo vidi. Mācību plāna “Lūgšana” autore, Angie Clark, zina, kā iemācīt bērniem lūgt.

   Mācību plāna ievadā pasniedzam pašus pamatus, lai ieguvēji būtu arī tie bērni, kuriem ir trūcīga nopietnas lūgšanu dzīves pieredze. Tiem bērniem, kuri jau ir pazīstami ar lūgšanu dzīvi, mācību plāns palīdzēs iepriekš apgūto sakārtot “pa plauktiņiem” un lūgt saskaņā ar Rakstiem. Mēs zinām, ka bērnu lūgšanu dzīves “atdzīvosies”, ja mācīsi viņiem šīs mācību plāna stundas!
    
   13 spēcīgas mācību plāna tēmas:

   1) Kas ir Lūgšana?
   2) Kāpēc Lūgt?
   3) Lielā Ietekme
   4) Ieklausīties
   5) Likt Citus Pirmajā Vietā
   6) Slavas & Pielūgsmes Faktors
   7) Lūgšana Uz Vārda Pamata
   8) Svētais Gars & Lūgšana
   9) Lūgšanas Instrumenti
   10) Pravietiska Lūgšana
   11) Iestāšanās, Jēzus & Lūgšana
   12) Lūgšanas Aktivitātes & Rakstu Vietas
   13) Papildus Palīdzība & Idejas
   14) Lūgšanu Stacijas
   15) Dieva Troņtelpas Rotājumi
   16) Vai Bērniem ir Atļauts Lūgt Skolā?
   17) Rakstu Vietas Lūgšanu Laikiem

   Mācību plāna bezmaksas stundas paraudziņš gan jau ir pieejams. Ja vēlies saņemt bezmaksas paraugu- stundiņu, raksti man uz 
   kimi_epasts.jpg
   Es izsūtīšu digitālu versiju 7. stundai "Lūgšana Balstoties Uz Dieva Vārdu".

   Visbeidzot par grāmatiņu bērniem "Aivijas & Dieva Piedzīvojumi":
   (Autore: Becky Fischer)

   ad_piedz_nosaukums.jpg

   Ilustratīva grāmatiņa latviešu valodā, kurā apkopoti reāli mazas meitenītes Aivijas, kura iemācījās dzirdēt Dieva balsi, dzīves notikumi. Aivijas māmiņa mācīja meitiņai kā lūgt un ieklausīties Svētajā Garā. Jau kopš divu gadu vecuma Dievs dāvāja Aivijai daudzus lūgšanu dzīves piedzīvojumus. Gluži tāpat kā Aivija, zēni un meitenes var iemācīties darīt lielas lietas kopā ar Dievu.Iekļautie nosaukumi un temati: Vectēva acis, Kena & Barbijas Lūgšanu Sapulces, Aizlūgšana Hamburgeru Ēstuvē, Redzējumi par Ķīnu, Sapņi par Divriteni, Džouijs Dziedina Tanti un Kā Iemācīties Dzirdēt Dieva Balsi.

   Drīzumā mājaslapā būs arī interneta veikals, kurā varēs pasūtīt visus augstāk minētos bērnu kalpošanas materiālus. Nepalaid garām veikala atklāšanas svētkus! Spied šeit un pieraksties www.svetdienskola.lv jaunumiem. Tu esi tikai soļa attālumā no brīnišķīgu, noderīgu, radošu materiālu iegādes!    
 

PHP Errors:


Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time, Line 2021 of /var/www/clients/client0/web5/web/class2.php
Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(e107_languages/index.html/index.html.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/clients/client0/web5/web:/var/www/clients/client0/web5/private:/var/www/clients/client0/web5/tmp:/var/www/svetdienskola.lv/web:/srv/www/svetdienskola.lv/web:/usr/share/php5:/usr/share/php:/tmp:/usr/share/phpmyadmin:/etc/phpmyadmin:/var/lib/phpmyadmin:/dev/random:/dev/urandom), Line 329 of /var/www/clients/client0/web5/web/e107_handlers/language_class.php
Warning: Creating default object from empty value, Line 23 of /var/www/clients/client0/web5/web/e107_handlers/shortcode_handler.php