• Kam Mees Ticam (KIMI Latvia)


  • KAM MĒS TICAM:

       Saskaņā ar Dieva Vārdu, Bībeli, bērni spēj pilnvērtīgi uzņemt Evaņģēliju: saņemt glābšanu Jēzus asinīs, būt kristīti Svētajā Garā, kristīties ūdenī, piedalīties Vakarēdienā, darboties Gara dāvanās. Galvenais nosacījums ir: iemācīt to vienkāršā un bērniem saprotamā līmenī.

       Mēs esam pārliecināti, ka viss, kas nāk no Dieva un ir Dieva Gara dots, pieejams gan pieaugušajiem, gan bērniem.

       Mēs ticam, ka bērnība ir tas laika periods, kad Dievs cilvēkam paredzējis pieņemt evaņģēlija vēsti. Un mums visiem nepieciešams kļūt kā maziem bērniem, lai saņemtu Debesu Valstību. Ticam, ka Viņš ļoti augstu vērtē bērnu jaunpiedzimšanu (Mateja ev. 18:1-4)

       Kristus Miesai ir Debesu dotas pilnvaras mācīt bērniem Dieva Vārdu un pārliecināt viņus būt Vārda darītājiem, nevis tikai klausītājiem (Jāņa ev. 21:15, 5. Mozus 6:1-9, 6:20-21).

       Mēs ticam, ka bērni ir daļa no Dieva pēdējo dienu armijas. Mēs ticam, ka uz jaunpiedzimušiem bērniem attiecas tas pats, kas attiecas uz pieaugušajiem. Saskaņā ar “Lielo Pavēli” bērni ir evaņģēlija sludinātāji visās tautās. Bērni var uzlikt rokas slimajiem, augšāmcelt mirušos, runāt mēlēs un kalpot citās ticīga cilvēka kalpošanas sfērās. (Mateja ev. 28:19-20, Marka ev. 16:15-16, Apustuļu dr. 2:16-17).

       Mēs ticam Rakstos parādītajam piemēram (Soģu 16:26, Mateja ev. 2:2-7), ka bērniem būs būtiska loma pēdējā, lielajā atmodā un pirms Jēzus drīzās, otrās atnākšanas.

   kasjaazinapirmssaac.jpg

 

PHP Errors:


Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time, Line 2021 of /var/www/clients/client0/web5/web/class2.php
Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(e107_languages/index.html/index.html.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/clients/client0/web5/web:/var/www/clients/client0/web5/private:/var/www/clients/client0/web5/tmp:/var/www/svetdienskola.lv/web:/srv/www/svetdienskola.lv/web:/usr/share/php5:/usr/share/php:/tmp:/usr/share/phpmyadmin:/etc/phpmyadmin:/var/lib/phpmyadmin:/dev/random:/dev/urandom), Line 329 of /var/www/clients/client0/web5/web/e107_handlers/language_class.php
Warning: Creating default object from empty value, Line 23 of /var/www/clients/client0/web5/web/e107_handlers/shortcode_handler.php